• Zachęcamy do składania podań na Redaktora MC-PL News!
  • Wprowadzono walutę forumową! Można ją wymieniać na różne ciekawe dodatki na forum jak również na coinsy na sieci!
Status
Zamknięte dla dalszych odpowiedzi.
obraz_2021-10-05_085740.png

MinecraftPolska.. Trochę o nas!

Jesteśmy serwerownią, która swoje początki w świecie Minecraft'a, miała już ponad 10 lat temu. Od tego czasu wiele się u nas działo. Posiadaliśmy kilka unikalnych trybów, których do dziś nikt nie potrafił odwzorować i są one kojarzone z naszą serwerownią. Już wkrótce ponownie pojawią się niektóre z nich znów u nas! Mamy nadzieję, że Wam - stałym bywalcom, spodobają się ponownie te tryby, a nowi gracze będą czuć się na u nas dobrze. Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na Wasze sugestie na tematy każdego serwera, jak i pomysłów na nowe tryby.

Jakie tryby znajdę na serwerze?

Na naszym serwerze aktualnie zagrać można na trybie McOsada - http://mc-pl.net/osada/ (Start 08.10 17:00). Jest to nasz autorski i jedyny taki serwer. Jednak, już niedługo pojawią się inne tryby - Prison, którego start zostanie ogłoszony już na dniach oraz SkyBlock, który powinien pojawić się w ciągu miesiąca. W ciągu miesiąca, powinny pojawić się także informacje na temat innych trybów, lecz nie wszystko na raz, nie może być tak, że wszystkie karty zostaną wyłożone na stół. 😉

Co z serwerami gier?

Na ten moment tryby Games, zostały wycofane. Głównie ze względu na brak chętnych do gry, a oczekiwanie kilka minut na arenke, tym bardziej nie zachęca. Nie wykluczamy jednak, że pojawią się one w przyszłości, jeśli będą chętni, aby pograć w ten tryb..

Instagram, discord i inne media..

Zapraszamy Cię także na nasz Instagram, gdzie znajdziesz codziennie nowe memy i filmiki z minecraft'a! Nowości z serwera, i posty znajdziesz natomiast na naszym FaceBook'u. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi graczami, być na bieżąco z informacjami oraz skontaktować się z administracją serwera skorzystaj z Discorda. Do rozmów i kontaktu użyć możesz także Teamspeak: ts-pl.net.

Nasz adres serwera pozostaje bez zmian:
mc-pl.net
1633418539228.png


Na koniec mamy dla Was jeszcze kilka zdjęć z nowego projektu.

.
 

Komentarze

Status
Zamknięte dla dalszych odpowiedzi.
Status
Zamknięte dla dalszych odpowiedzi.
Góra